Sprzedajesz produkty w własnym sklepie internetowym oraz na platformie Allegro, ale chciałbyś zwiększyć poziom sprzedaży? Sprawdź gdzie jeszcze mogą pojawić się Twoje produkty w Internecie. Prezentujemy 3 najlepsze alternatywy dla serwisu aukcyjnego Allegro.

Branża e-commerce bardzo szybko rozwija się w Polsce. Rośnie nie tylko liczba sklepów internetowych i Internautów, którzy decydują się kupić za pośrednictwem sieci… ale systematyczne także całościowa wartość handlu elektronicznego w Polsce. Dla przeciętnego Kowalskiego prowadzącego sprzedaż internetową oznacza to m.in. tyle, że jeżeli skutecznie wypromujesz swoje produkty w sieci, możesz liczyć na wzrost sprzedaży.

Gdzie sprzedawać produkty w Internecie?

Pojawia się zatem pytanie, gdzie jeszcze poza własnym sklepem internetowym oraz platformą Allegro warto wystawiać swoje produkty? Oczywiście ilość potencjalnych miejsc uzależniona jest w dużej mierze od profilu sprzedawanego produktu. Zainspiruj się poniższymi przykładami i powiększ poziom sprzedaży internetowej.

  1. Platforma sprzedażowa Shopon.pl

Uważasz, że koszty wystawienia produktów na Allegro są wysokie? Znajdź lepsze rozwiązanie. Ogólnopolska platforma Shopon to doskonałe miejsce do promocji i sprzedaży swoich produktów. Zaletą korzystania z takiej platformy jest fakt, że możemy wystawiać swoje produkty w miejscu, które jest bardzo chętnie odwiedzane przez dużą liczbę internatutów. Osoby wchodzące na portal najczęściej szukają konkretnego produktu i są gotowi do podjęcia decyzji zakupowej. Shopon – alternatywą Allegro numer 1 w Polsce.

  1. Portal DaWanda

Serwis został stworzony z myślą o osobach, które oferują produkty robione najczęściej własnoręcznie. Jeżeli więc Twoja działalność polega na samodzielnym wykonywaniu biżuterii, projektowaniu odzieży lub produkcji dekoracji i elementów wyposażenia domowego, z pewnością warto zaistnieć na portalu DaWanda.

  1. Platforma zakupowa dla firm ALEO

Chcesz mieć dostęp do przetargów publicznych? Chciałbyś otrzymywać zapytania innych firm na maila? Chciałbyś wejść na nowe rynki? Skorzystaj z otwartej platformy zakupowej ALEO. Na platformie tej będziesz mógł korzystać z zapytań ofertowych. Otrzymasz dostęp do bazy dostawców oraz informacji o przetargach publicznych. Dodatkowo będziesz mógł stworzyć własną wizytówkę firmy, w której zaprezentujesz swoją ofertę w sposób atrakcyjny. Udział firmy w tym serwisie może Ci pomóc w zdobyciu cennych kontaktów oraz pozyskaniu bardzo korzystnych zleceń.