Przygotowane przez Twoich pracowników oferty lub materiały informacyjne muszą potwierdzać profesjonalne podejście do biznesu. Każdy dokument firmowy, który trafia w ręce kontrahentów to wizytówka firmy. Nie pozwól, aby niska jakość druku obniżyła estetykę dokumentacji firmowej, która przekazywana jest potencjalnym i obecnym Klientom. Zastanawiasz się jak wybrać dobrą drukarkę do biura? Skorzystaj z naszych porad.

Szybka i wydajna drukarka

Nie chcesz tracić swojego cennego czasu oraz czasu swoich pracowników na wykonywanie czynności biurowych? Konieczność częstego uzupełniania papieru, trudności w szybkim przesyłaniu dokumentów do wydruku, czy też długi czas wydruku to tylko czynności, które nie tylko wydłużają, ale także utrudniają wykonywanie pracy. Jeżeli cenisz sobie efektywne wykorzystanie czasu pracy, zadbaj o szybko działającą i funkcjonalną drukarkę.

Szybkość wydruku

Czy  wydruk 45 stron na minutę to dobry wynik? Średnia szybkość urządzeń drukujących może wynosić od kilku do kilkudziesięciu stron na minutę. Przyjmuje się, iż szybkość :

  • 5 – 15 stron / minutę – to najniższy możliwy rezultat. Drukarki wolno drukujące sprawdzają się tylko w takich organizacjach, w których drukuje się bardzo sporadycznie. Niski parametr szybkości dyskwalifikuje wiele urządzeń do zastosowania biurowego
  • 15 – 35 stron / minutę – to akceptowalna prędkość wydruku, pod warunkiem, że w biurze drukowana jest bardzo mała ilość dokumentów.
  • Powyżej 35 stron na minutę – oznacza bardzo wysoką wydajność drukarek. Urządzenia takie są rekomendowane do biur, w których szybkość i efektywność pracy pracowników ma znaczenie. Dostęp do wysokiej klasy urządzeń biurowych umożliwia lepsze wykorzystanie czasu pracy zespołu i koncentrację na kluczowych czynnościach.

Kyocera Ecosys P3045DN – idealna drukarka do małego biura

Z pewnością przy zakupie drukarki biurowej warto postawić na renomę firmy. Zakup drukarki nieznanej firmy może sprawić, że w przypadku usterki będziemy mieli problem z jej naprawą.  Dlatego też warto rozważyć zakup drukarki Kyocera Ecosys P3045DN.

 

drukarka P3045DN

Drukarka P3045dn w sklepie Kyocera24.pl

Nowoczesna Technologia ECOSYS

Najnowsze rozwiązania technologiczne w Twoim biurze. Drukarka P3045dn wykorzystuje technologię ECOSYS, która gwarantuje

  • najniższe możliwe całkowite koszty eksploatacji w tej klasie urządzeń
  • troskę o środowisko naturalne – ograniczenie zanieczyszczeń oraz efektywniejsze wykorzystanie zasobów
  • wielozadaniowość i modułowość – urządzenie można rozbudować o dodatkowe moduły, a także wykorzystać do różnego typu druku (wiele formatów – A4, A5, A6, B5, Letter, Legal i inne; grubość papieru 60 – 220 g/m2).