Szukasz idealnego oczyszczacza powietrza do małego metrażu? Polecamy oczyszczacz Sharp KC-G40EUH, który idealnie nadaje się do powierzchni max 28 m2. Sprawdź jego parametry oraz zalety.

Oczyszczacze powietrza Sharp

Marka Sharp jest bardzo renomowana i popularna. Od niemal 20 lat produkuje wyjątkowo skuteczne oczyszczacze powietrza. Czym charakteryzują się oczyszczacze powietrza Sharp?

Jonizacja i nawilżanie w oczyszczaczach Sharp

Przede wszystkim są to najcichsze urządzenia na rynku, łatwe i intuicyjne w obsłudze. System skutecznego oczyszczania powietrza jonami Plasmacluster został wynaleziony i opatentowany przez firmę. Ta technologia, która polega na wykorzystaniu odpowiedniego stężenia jonów, neutralizuje prawie 100 procent alergizujących pyłków roślin, sierść zwierząt domowych, zabija wirusy, bakterie i zarodniki grzybów, jakie znajdują się w powietrzu. System jonizacji Sharpa neutralizuje ponadto zapach dymu papierosowego, zwierząt, suszonego prania w pomieszczeniu. Oczyszczacze Sharp są wyposażone w kilkustopniowy system filtracji powietrza, który eliminuje różne typy zanieczyszczeń. Filtry Sharpa są poza tym zabezpieczone mikrobiologicznie. Bakterie nie są w nich zatrzymywane. Oczyszczacze mają przedni wlot powietrza, co zapewnia ich niezwykłą skuteczność. Oczyszczacze powietrza skutecznie zwalczają smog, a także w okresie grzewczym pomagają zniwelować w pomieszczeniach nadmiernie przesuszone powietrze. Są bowiem wyposażone w wyjątkową funkcję inteligentnego nawilżania ewaporacyjnego, co zapewnia również dobroczynny wpływ na stan skóry. Poprawia się jej nawilżenie, zwiększa elastyczność i zapewnia efekt gładkiej i zdrowej skóry. Skuteczność oczyszczaczy doceniają również osoby cierpiące na schorzenia układu oddechowego. Nowością od Sharpa są przenośne urządzenia oczyszczające do zastosowania w samochodzie.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUH

Oczyszczacz Sharp KC-G40EUH to jeden z najmniejszych wydajnościowo oczyszczaczy z oferty Sharpa. Charakterystycznym wyróżnikiem jest obudowa w kolorze czarno-szarym.

oczyszczacz Sharp KC-G40EUH

Oczyszczacz prezentuje bardzo dane techniczne:

  • przepływ powietrza – 60, 120, 240 m3/h
  • głośność – 19, 41, 46 dB
  • nawilżanie – 150, 300, 400 ml/h
  • pobór mocy – 5, 12, 31 W

Jeżeli więc szukasz oczyszczacza do niewielkiej przestrzeni, który jednocześnie będzie pełnił funkcję jonizatora oraz nawilżacza, oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUH będzie doskonałym wyborem. Polecamy!