Biznesowa 24

serwis z biznesowego punktu widzenia…

Kategoria: Poradnik (Strona 1 z 3)

siedziba Komisji Europejskiej w Brukseli

Budżet Unii Europejskiej na lata 2021-2027

Temat pieniędzy zawsze rozbudza emocje. Nie inaczej jest, kiedy mowa o budżecie unijnym. W trakcie jego ustalania ścierają się interesy wielu stron i czasem trudno dojść do porozumienia. Te dyskusje – nieraz burzliwe i długie – mają jedna na celu ustalenie jak najlepszych zasad, zgodnie z którymi przez najbliższe lata wydawane będą pieniądza znajdujące się we wspólnej unijnej kasie. Jak wyglądać będzie obecnie obowiązujący budżet? Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej

ładowanie samochodu elektrycznego

Citroen C-Zero – tanie ładowanie, tania eksploatacja

Szukasz ekologicznego samochodu miejskiego, który zapewni komfortową jazdę oraz ekonomiczne spalanie? Citroen C-Zero może być doskonałym rozwiązaniem. Sprawdź największe zalety tego kompaktowego samochodu, a także sposoby jego ładowania.

Czytaj więcej

Oczyszczacze powietrza Sharp KC-G40EUH

Szukasz idealnego oczyszczacza powietrza do małego metrażu? Polecamy oczyszczacz Sharp KC-G40EUH, który idealnie nadaje się do powierzchni max 28 m2. Sprawdź jego parametry oraz zalety.

Czytaj więcej

Laguna w Torrevieja

Hiszpańskie miasta, w których warto inwestować w nieruchomości

Chcesz połączyć inwestowanie i podróżowanie? A może szukasz atrakcyjnej formy lokowania wolnych środków? Inwestycja w rynek nieruchomości w Hiszpanii może być doskonałą decyzją. Sprawdź, w jakich Hiszpańskich miastach warto inwestować.

 

Czytaj więcej

mieszkańcy UE

Polityka społeczna Unii Europejskiej

Jakość życia Europejczyków pozytywnie wyróżnia się na tle innych państw świata i choć kraje naszego regionu przykładają dużą wagę do wysokiego poziomu ochrony socjalnej, wciąż zmagać muszą się z licznymi wyzwaniami.

Czytaj więcej

banknot euro

Najlepszy kantor online

W czasach internetu klienci coraz bardziej cenią wygodę. Nie powinno więc dziwić, że powoli stacjonarne kantory walut ustępują miejsca nowoczesnym platformom internetowym. Co warto wiedzieć o kantorze online i jakie są największe zalety wymiany walut przez internet?

Czytaj więcej

kobieta z torbami zakupowymi

Alternatywy dla Allegro

Sprzedajesz produkty w własnym sklepie internetowym oraz na platformie Allegro, ale chciałbyś zwiększyć poziom sprzedaży? Sprawdź gdzie jeszcze mogą pojawić się Twoje produkty w Internecie. Prezentujemy 3 najlepsze alternatywy dla serwisu aukcyjnego Allegro.

Czytaj więcej

biznesman

5 porad, jak zarządzać finansami firmy

Kluczem do sukcesu własnego biznesu jest nie tylko kreatywny i unikalny pomysł, który wyróżni nas na tle konkurencji. Równie istotne jest efektywne gospodarowanie środkami finansowymi, dzięki któremu nasza firma będzie mogła dynamicznie się rozwijać. Radzimy, w jaki sposób zarządzać finansami w przedsiębiorstwie, aby biznes jak najdłużej przynosił nam zysk.

Czytaj więcej

Maszyna budowlana

Co jest ważne przy zakupie maszyny budowlanej?

Branża związana z maszynami budowlanymi przeżywa rozkwit. Ich sprzedaż rośnie, powodowana coraz większą ilością inwestycji, która ich wymaga. Potrzebne stają się wyspecjalizowane serwisy oraz dostawcy części zamiennych. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru maszyny?

Czytaj więcej

koperty firmowe

Korespondencja biurowa – rodzaje zamknięć kopert

Profesjonalna korespondencja firmowa jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdego biura. Świadczy o profesjonalnym podejściu do biznesu, a tym samym − również do klienta. Jednak warto zaznaczyć, że na rynku funkcjonuje wiele typów kopert, które różnią się od siebie rodzajem zamknięcia. Radzimy, na co zwracać uwagę przy wyborze formy zamknięcia, aby nasza korespondencja firmowa doskonale spełniała swoją funkcję.

Czytaj więcej

Strona 1 z 3

Oparte o WordPress & Szablon: Anders Norén

© 2016 biznesowa24.pl