Biznesowa 24

serwis z biznesowego punktu widzenia…

Kategoria: Rozwój osobisty

nauka języków obcych

Języki obce, które wzmocnią Twoją pozycję na rynku pracy

Znajomość języków obcych to w dzisiejszych czasach absolutna konieczność. Umiejętność porozumiewania się z osobami zza granicy jest nie tylko szansą na nawiązanie ciekawych znajomości i poznanie nowych kultur – kompetencje językowe są doceniane także przez pracodawców. Sprawdź, jakich języków warto się uczyć, aby zapewnić sobie lepsze perspektywy zawodowe.

Czytaj więcej

notatnik

Kompetencje społeczne

Z pewnością szukając pracy wiele razy zetknąłeś się w ogłoszeniach z wymaganiem dotyczącym wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych. Być może zastanawiasz się, czego dokładnie oczekuje od Ciebie pracodawca? Dowiedz się, jakie kompetencje przydają się najbardziej w budowaniu kariery.

Czytaj więcej

Zestresowana kobieta

Jak radzić sobie ze stresem przed wystąpieniami publicznymi?

Spocone ręce, uderzenia gorąca, silne bóle brzucha i gorączkowość, która zabiera nam całą pamięć. Zapewne większość z nas zna powyższe uciążliwe symptomy, które towarzyszą nam podczas wystąpień publicznych. Im ciężej je opanować, tym gorzej radzimy sobie z naszym przemówieniem. Zatem co zrobić, by uniknąć krępujących wpadek? Dzięki nam poznasz przepis na sukces! Pozbądź się zbędnych nerwów już teraz!

Czytaj więcej

Cechy menadzera

Cechy menedżera

Każde nowoczesne przedsiębiorstwo potrzebuje skutecznego menedżera. Jego podstawowym zadaniem jest nie tylko dbanie o pozytywny wizerunek firmy, ale także zarządzanie zespołem pracowników. Zastanówmy się, jakie cechy powinien mieć dobry menedżer?

Czytaj więcej

Jak rozwijać inteligencję?

Inteligencja jest różnie definiowana zarówno przez naukowców, jak i przeciętnych ludzi. Nie ulega jednak wątpliwościom, że jest to cecha znacząco determinująca nasze życie. Zastanawiasz się, jak sprawdzić swój iloraz inteligencji oraz w jaki sposób można ją rozwijać? Sprawdź!

Czytaj więcej

Oparte o WordPress & Szablon: Anders Norén

© 2016 biznesowa24.pl